Trafik kazası 3 can daha aldı

20 Mart 2014 Perşembe, 11:51
Niğde’nin Bor ilçesine bağlı Kemerhisar beldesinde işçi servisiyle otomobilin çarpışması sonucu 3 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi de yaralandı....
Niğde’nin Bor ilçesine bağlı Kemerhisar beldesinde işçi servisiyle otomobilin çarpışması sonucu 3 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi de yaralandı.
Edinilen bilgiye göre sabah 06.30 sıralarında Karayollarına ait 01 P 2094 plakalı işçi servisi ile Ümit Akbaş (23) yönetimindeki 51 LA 069 plakalı bir otomobil, Kemerhisar İçmeceler Kavşağı’nda çarpıştı. Takla atıp bahçe duvarına çarparak duran otomobilde bulunan Azize Demircan (22), Sema Kurga (22) ve sürücü Ümit Akbaş hayatını kaybetti. İşçi servisinde bulunan Hasan Erdem, Ziya Koçak, Hakan Aksoy, Yakup Ilgın, Mustafa Güloğlu, Ömer Güven, Tezcan Aksoy, Hüseyin Öztürk, Oktay Bilen isimli şahıslar ise yaralandı. Yaralılar Bor ve Niğde Devlet Hastanesi acil servisine kaldırılarak tedavi altına alındı. Niğde Üniversitesi İktisat Bölümü öğrencisi Sema Kurga’nın cenazesi Gaziantep’e, ev arkadaşı Maden Mühendisliği Bölümü öğrencisi Azize Demircan’ın cenazesi ise Diyarbakır’a götürülmek üzere aileleri tarafından teslim alındı. Yaralılardan 3’ünün sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, jandarma kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

Haber sitemizde sunduğumuz “Trafik kazası 3 can daha aldı“ haberi de dahil olmak üzere bütün haber yazıları, fotoğraflar ve görüntüler yasal bedelleri ödenerek takipçilerimize sunulmaktadır. Bilgi ve fotoğraf kaynakları ağırlıklı olarak İHA olarak, kendi editörlerimiz ile birlikte sosyal medya mecralarıdır. Bu şartlar altında haber merkezimizde takip ettiğiniz haberler yazılı izin olmadan yayınlanamaz. Gündemi yakalamak, gündemi sarsan fotoğraflar ve videolar istiyorsanız en doğru adres Haber200.com.

YORUMLAR