Yaralı polislerden biri şehit oldu

17 Şubat 2014 Pazartesi, 15:30
Maltepe’de gözaltına almak istedikleri zanlının bıçaklı saldırısına uğrayan polislerden Mehmet Emin Aydın şehit oldu. Maltepe Gülsuyu Mahallesi’nde eli bıçaklı...
Maltepe’de gözaltına almak istedikleri zanlının bıçaklı saldırısına uğrayan polislerden Mehmet Emin Aydın şehit oldu.
Maltepe Gülsuyu Mahallesi’nde eli bıçaklı bir şüphelinin çevredekilere bıçakla saldırdı. İhbar üzerine olay yerine giden polis, zanlıdan bıçağını bırakmasını istedi. Ancak polislere bıçakla saldıran zanlı, iki polisi yaralandı. Saldırgan, bacağından vurularak etkisiz hale getirildi. Yaralı polislerden birisi Siyami Ersek Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesine kaldırılırken, Mehmet Emin Aydın (45) isimli diğer polis memuru ise Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Mehmet Emin Aydın, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit odu. Polis memurunun birlikte görev yaptığı arkadaşları ve polis müdürleri olay sonrası hastaneye akın etti.
Olayı gören bir mahalle sakini, “Burada polislere bıçak salladı. Polis gaz sıkmaya çalışırken biri düştü. Birkaç bıçak daha salladı. Polis etkisiz hale getirdi” diyerek yaşananları anlattı.

Sitemizde sunduğumuz “Yaralı polislerden biri şehit oldu“ haberi ile birlikte tüm habeler, fotoğraflar ve animasyonlar yasal bedeli karşılığında değerli okuyucularımıza sunulmaktadır. Bilgi ve görüntü kaynakları önde İHA olarak, bünyemizde bulunan ve diğer haber kaynaklarıdır. Belirtilen koşullarda haber merkezimizde incelediğiniz yayınlar izinsiz alıntılanamaz. En son haberleri yakından takip etmek, en etkileyici fotoğraflar ve videolar istiyorsanız tek adres Haber200.com.

YORUMLAR